Įmonių steigimas — Legalizuok savo verslą

Įmonės steigimas – tai Grakestos paslauga, kuri suteikia galimybę pasirinkti Jums reikiamą teisinės formos įmonę. Mes padėsime Jums greitai ir paprastai įsteigti norimą įmonės tipą. Tai gali būti akcinė bendrovė (AB), uždaroji akcinė bendrovė (UAB), individuali įmonė (IĮ), mažoji bendrija (MB), viešoji įstaiga (VŠĮ). Kaip matote, pasirinkimų tikrai yra, tad kuris sprendimas yra geriausias? 

Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių – pasirinkite tai, kas artimiausia Jūsų planuojamai veiklai. Kokius dokumentus ir duomenis reikia pateikti norint įsteigti įmonę?

 Įmonę steigiančiojo duomenys:

Fizinio asmens vardas, pavardė, asmens kodas, tikslus gyvenamosios vietos adresas;

Juridinio asmens pavadinimas, teisinė forma, kodas, buveinė, registras (kuriame saugomi duomenys apie asmenį), bei juridinio asmens atstovo vardas, pavardė, asmens kodas ir gyvenamoji vieta;

Naujos įmonės steigimas galimas ir be direktoriaus dalyvavimo. Tokiu atveju pateikiama būsimo direktoriaus duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas;

Pateikus pagrindinius steigiamos įmonės fizinio, arba juridinio asmens duomenis, privaloma nustatyti, arba numatyti:

Įmonės valdymo organus;

Įstatinio kapitalo dydį;

Nominalią akcijų vertę;

Valdymo dalis;

Įmonės buveinės adresą;

Kiekvienas iš šių etapų yra labai svarbus, nes bet koks neatitikimas stabdo įmonės steigimo procesą. Pvz., įmonės steigimui gali kliudyti net ir menkiausios smulkmenos (naujos įmonės pavadinimas privalo atitikti lietuvių bendrinės kalbos normas ir t.t.). Grakestos profesionalūs specialistai Jums padės išvengti bet kokių galimų kliūčių ir suteiks visas reikiamas konsultacijas tam, kad bet kokio juridinio asmens steigimo procesas vyktų sklandžiai bei pagal planą.

Mūsų klientai pastebi, kad Grakesta suteikia unikalią galimybę pasirinkti ne vieną įmonės steigimo kelią. Jei norite taupyti laiką – rinkitės mūsų pagalbą nuo a iki z, t. y. paruošime visus reikiamus dokumentus ir sutvarkysime visus formalumus, o Jums teliks padėti parašus ant reikiamų įmonės steigimo dokumentų.

Įmonės steigimas – procedūra, kurią greitai ir tuo pačiu preciziškai tiksliai gali atlikti tik profesionalai. Sukaupta ilgametė patirtis, daugybė unikalių ir individualių klientų prašymų bei reikalavimų mums šiandien leidžia klientams pasiūlyti aukščiausio lygio įmonės kūrimo procesą, kuriuo galima pasitikėti.

Pradėti verslą dar niekada nebuvo taip paprasta!